.

.

[БЕЛА]Вистински АЛФА Aihua производство прецизност potentiometers двојно RD097F-B50K-15MM Оска--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Вистински АЛФА Aihua производство прецизност potentiometers двојно RD097F-B50K-15MM Оска--10PCS/МНОГУ

DEN 566.00 DEN 698.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Вистински АЛФА Aihua производство прецизност potentiometers двојно RD097 F-B50 K-15 MM Оска

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-74-80
Тип:
Средување На Potentiometer
Номинална моќност:
-
Отпор Толеранција:
5
Технологија:
метални легури
Max. Оперативен Напон:
-
Отпорот:
RD097F-B50K-15MM
Број На Модел На:
RD097F-B50K-15MM
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи