.

.

[БЕЛА]Јапонија АЛПИТЕ faders 14.4 cm 100CM песна Оригинални електричен мотор N фреквенција - potentiometer еден заеднички B10K-8T--5PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Јапонија АЛПИТЕ faders 14.4 cm 100CM песна Оригинални електричен мотор N фреквенција - potentiometer еден заеднички B10K-8T--5PCS/МНОГУ

DEN 4807.00 DEN 5934.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Јапонија АЛПИТЕ faders 12 .8 cm Оригинални електричен мотор N фреквенција далечински potentiometer еден заеднички B10 K-8 T.
Потекло : Јапонски ѓаволи .
Користи reverb слајд potentiometers
Мотор тип на контролата [ N фреквенција мотор potentiometer ]
Вкупната отпорност на толеранција од ± 20 ‰
Максимален напон 20 VDC
Оперативен сила 0.3 да 1.3 N
Оперативен живот 30,000 циклуси
Температурата на работа спектар -10 до +60
Моторни оценет напон 10 V DC
Максимална моторни тековната 80m Aorless [at10v DC]
Преглед

Повеќе детали

Номинална моќност:
-
Тип:
Слајд Potentiometer
Температурата На Работа:
-75-80
Технологија:
метални легури
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
12.8
Отпор Толеранција:
5
Отпорот:
B10K
Max. Оперативен Напон:
-
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи