.

.

[БЕЛА]Тајван - fader Behringer Fuhua 75MM 10KB 10KB2 една долга поврзана fader Слајд Potentiometers--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Тајван - fader Behringer Fuhua 75MM 10KB 10KB2 една долга поврзана fader Слајд Potentiometers--10PCS/МНОГУ

DEN 1414.00 DEN 1745.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Тајван оригинални faders Behringer Fuhua 75 MM 10 KB 10 KB2 една долга поврзана fader Слајд Potentiometers

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Тип:
Слајд Potentiometer
Технологија:
метални легури
Број На Модел На:
FUHUA
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи