.

.

[БЕЛА] 16 тип на јачината на звукот potentiometer близнак 8 нозе со центар допрете B100K-20 Оска--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА] 16 тип на јачината на звукот potentiometer близнак 8 нозе со центар допрете B100K-20 Оска--10PCS/МНОГУ

DEN 1697.00 DEN 2094.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Номинална моќност:
-
Тип:
Средување На Potentiometer
Технологија:
метални легури
Температурата На Работа:
-75-80
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
potentiometer
Отпор Толеранција:
5
Max. Оперативен Напон:
-
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN
Отпорот:
kk

Избор на купувачи