.

.

[БЕЛА]Вистински оригинални АЛПИТЕ 6CM 60MM волумен fader без отпор DJM600 600 непречен putter 300,800 B10KX2 20mm се справи--10PCS/L

[БЕЛА]Вистински оригинални АЛПИТЕ 6CM 60MM волумен fader без отпор DJM600 600 непречен putter 300,800 B10KX2 20mm се справи--10PCS/L

DEN 2545.00 DEN 3142.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Оригиналниот Јапонски АЛПИТЕ Слајд Оригинални 600 посветен faders , без отпор , 10 од продажба , голема цена повторно разгледување !
Отпорот ................ 10 KB * 2
Должина ............... 60mm
Мозочен удар ............... 45mm
Висок ............... 20mm месо тело
Ширина ............... 9mm
Оригинална ПРО DJ Производи DJM Серија Миксер Поправка Оригинални Делови DJM серија на професионален ДИЏЕЈ миксер производ поправка делови
Тип на производ : Оригинални Оригинални DJM-600 Слајд Fader Fader potentiometer

Повеќе детали

Номинална моќност:
-
Бренд Име:
RONGLAN
Max. Оперативен Напон:
-
Тип:
Слајд Potentiometer
Број На Модел На:
10KBX2
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Отпор Толеранција:
5
Технологија:
метални легури
Температурата На Работа:
-75-80
Отпорот:
b10kx2

Избор на купувачи