.

.

[БЕЛА]Увезени Јапонската Царска Круна посебно место potentiometer 180 5K potentiometer мали авиони игра--20PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Увезени Јапонската Царска Круна посебно место potentiometer 180 5K potentiometer мали авиони игра--20PCS/МНОГУ

DEN 922.00 DEN 1138.56

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-75-80
Тип:
Средување На Potentiometer
Номинална моќност:
-
Отпор Толеранција:
5
Технологија:
метални легури
Max. Оперативен Напон:
-
Отпорот:
kk
Број На Модел На:
potentiometer
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи