.

.

[БЕЛА]Тајван - прецизност potentiometer со switch двојно B50K запечатени стерео звукот potentiometer оска 15MM--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Тајван - прецизност potentiometer со switch двојно B50K запечатени стерео звукот potentiometer оска 15MM--10PCS/МНОГУ

DEN 594.00 DEN 732.96

Количина на стоки
Достапно на барање


Тајван - прецизност potentiometer со switch двојно B50 K 15 MM Оска Запечатени стерео звукот potentiometer . Овој мулти фиксна нога , може да се намали , не ќе влијае на потенцијалните функција !

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-75-80
Тип:
Средување На Potentiometer
Номинална моќност:
-
Отпор Толеранција:
5
Технологија:
метални легури
Max. Оперативен Напон:
-
Отпорот:
B50K
Број На Модел На:
B50K
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи