.

.

[БЕЛА]АЛФА Пи игра Huadian гитара potentiometer еден заеднички RV24AF-10 A50K 15R--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]АЛФА Пи игра Huadian гитара potentiometer еден заеднички RV24AF-10 A50K 15R--10PCS/МНОГУ

DEN 2683.00 DEN 3312.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Номинална моќност:
-
Тип:
Средување На Potentiometer
Отпорот:
kk
Технологија:
метални легури
Температурата На Работа:
-75-80
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
potentiometer
Отпор Толеранција:
5
Max. Оперативен Напон:
-
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи