.

.

[БЕЛА]Увезени Јапонски АЛПИТЕ позиција resistive сензор RDC10 серија на линеарни тип 10K 32-МИЛИМЕТРИ автомобилот патување--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Увезени Јапонски АЛПИТЕ позиција resistive сензор RDC10 серија на линеарни тип 10K 32-МИЛИМЕТРИ автомобилот патување--10PCS/МНОГУ

DEN 901.00 DEN 1112.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Увезени Јапонски АЛПИТЕ позиција resistive сензор RDC10 серија на линеарни тип 10 K 32-МИЛИМЕТРИ автомобилот патување

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-75-80
Тип:
Слајд Potentiometer
Номинална моќност:
-
Отпор Толеранција:
5
Технологија:
метални легури
Max. Оперативен Напон:
-
Отпорот:
RDC10
Број На Модел На:
RDC10
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи