.

.

Note4 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 3 4 5 Бришење TPU Работ Ултра Тенок Меко Покритие За Sumsung Note5 note3 Случај

Note4 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 3 4 5 Бришење TPU Работ Ултра Тенок Меко Покритие За Sumsung Note5 note3 Случај

DEN 175.00 DEN 218.88

Количина на стоки
Достапно на барање


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
Note4 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 3 4 5 Бришење TPU Работ Ултра Тенок Меко Покритие За Sumsung Note5 note3 Случај
Ве молиме кора исклучување огледало заштитна фолија пред да го користите

Повеќе детали

Материјал:
За Galaxy Note 3, За Галакси Забелешка 4, За Галакси Забелешка 5
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Note4
Големина:
estuche celualr support telephone voiture portable debloque coque balr
Место на Потекло:
Мека TPU
Број На Модел На:
celular hoesjes прекрасен преносни etui мода телефон мобилен телефон,Note4 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 3 4 5
Материјал:
Мека TPU
Бродови Од:
TPU Работ Ултра Тенок Меко Покритие За Sumsung Note5 note3 Случај
Карактеристики:
За Samsung Галакси Забелешка 3 estuche celualr поддршка телефон voiture
Најчестиот Вид:
За Samsung торба capa покрие Случај За Samsung Галакси додаток глувчето
Водоотпорен:
За Samsung телефон celular телефон Забелешка 3 4 5 Бришење TPU Работ carcaso
Димензии:
За Галакси Забелешка 3 торба мобилен случај Ултра Тенок Меко Покритие За bollmann) телефон
Инсталација:
За Галакси Забелешка 3 телефон ајакс телефон Sumsung Note5 note3 Случај capinha
дизајн:
Спортски,Геометриски,Украсени
Материјал:
Мека TPU
Број На Модел На:
за sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi случај

Избор на купувачи