.

.

Coque За Apple iPhone 5C Кожа Случај Accessies Модата Пеперутка Слива Мобилни Случаи Паричникот Опфаќа За iPhone 5C

Coque За Apple iPhone 5C Кожа Случај Accessies Модата Пеперутка Слива Мобилни Случаи Паричникот Опфаќа За iPhone 5C

DEN 259.00 DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!! 1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ), следење за мали наредби. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас. 3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас. 4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. 5. Ако сакате Со побрзо превозот, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
Coque За Apple i Phone 5 C Кожа Случај Accessies Модата Пеперутка Слива Мобилни Случаи Паричникот Опфаќа За i Phone 5 C

Повеќе детали

Материјал:
За iPhone 5C
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
mksup
Големина:
coque carcasa caso funda etui telefonos movil balr capinhas capa ajax
Функција:
Анти-удар
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone5c
Мало Пакет:
No
is_customized:
Plum Mobile Cases Wallet Covers For iPhone 5C
Материјал:
Coque За Apple iPhone 5C Кожа Случај Accessies Модата Пеперутка,Coque За Apple iPhone 5C Кожа Случај Accessies Модата Пеперутка
Бродови Од:
coque паметен телефон personnalisable coque за iphone5c
Место на Потекло:
Пеперутка, слива, пердув, seagulls, мечка, плаче лицето, на срцето, елен
Карактеристики:
За iPhone iPhone 5C coque carcasa caso funda etui telefonos
Најчестиот Вид:
За iPhone торба carcaso покрие 5C Кожа Случај Accessies coque carcaso
Водоотпорен:
За iPhone телефон coque телефон Модата Пеперутка оклоп coque
Димензии:
За iPhone 5C телефон bollmann) телефон торба Слива Мобилни Случаи Паричник, мобилен
Инсталација:
За iPhone 5C покрие школка покривање ги Опфаќа За iPhone 5C луксузни оклоп
дизајн:
Гроздобер,Ткаеше,Бизнис
Материјал:
PU
Шема:
Пеперутка, слива, пердув, seagulls, мечка, плаче лицето, на срцето, елен
Стил:
coque паметен телефон personnalisable coque за iphone5c
Функција:
accessoire се прелива преносни etuis за iphone 5c
Coque мобилен телефон:
coque де телефон оригинални coque д за iphone 5c
Funda мобилен телефон:
комо encoger funda де silicona fundas за iphone 5c
случај мобилен телефон:
hacer funda де silicona carcasa за iphone 5c
категорија:
комо decorar una funda де movil де silicona fundas за iphone 5c
Трици Име:
Etui За Apple iPhone 5C coque telphone мобилни премиер
Број На Модел На:
За ipone iphon ihone ifon aifon јас телефон додатоци корисна случај

Избор на купувачи