.

.

Note5 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 V N9200 Јасно TPU Работ Ултра Тенок Флексибилни Меко Покритие За Sumsung Случај

Note5 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 V N9200 Јасно TPU Работ Ултра Тенок Флексибилни Меко Покритие За Sumsung Случај

DEN 172.00 DEN 215.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
Note5 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 V N9200 Јасно TPU Работ Ултра Тенок Флексибилни Меко Покритие За Sumsung Случај
Ве молиме кора исклучување огледало заштитна фолија пред да го користите

Повеќе детали

Материјал:
За Галакси Забелешка 5
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
забелешка 5
Големина:
aksesuar movil mujer coque cas celular funda cell phone case cellulari
Број На Модел На:
celular hoesjes прекрасен преносни etui мода телефон мобилен телефон,за sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi случај,Note5 Луксузни Bling Огледало Случај За Samsung Галакси Забелешка 5 V N9200
is_customized:
Soft TPU
Место на Потекло:
за sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi случај
Карактеристики:
За Samsung Галакси Забелешка 5 aksesuar movil mujer coque куд celular
Најчестиот Вид:
За Samsung случај мобилни покрие Случај За Samsung Галакси Забелешка capa
Водоотпорен:
За Samsung покрие etui случај 5 V N9200 Јасно TPU Работ алуминиум
Димензии:
За Галакси Забелешка 5 случај bollmann) телефон торба Ултра Тенок Флексибилни Мека caso
Инсталација:
За Галакси Забелешка 5 покрие capa телефон Покритие За Sumsung Случај defender
дизајн:
Бизнис,Мат,Геометриски
Материјал:
Мека TPU
Број На Модел На:
за sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi случај

Избор на купувачи