.

.

за huawei p9 Анти Удар Оклоп случај пластични + TPU хибрид случај за Huawei Искачи P9 тенок тешко тешки телефон cvoer кеси fundas coque

за huawei p9 Анти Удар Оклоп случај пластични + TPU хибрид случај за Huawei Искачи P9 тенок тешко тешки телефон cvoer кеси fundas coque

DEN 252.00 DEN 315.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
за huawei p9 Анти Удар Оклоп случај пластични + TPU хибрид случај за Huawei Искачи P9 тенок тешко тешки телефон cvoer кеси fundas coque

Повеќе детали

Материјал:
за Huawei P9
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
for Huawai Hauwei Huaewi Huawe fundas capa capinha kryty Bag Cell
Материјал:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas,симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa,За huawei p9 Анти Удар Оклоп случај пластични + TPU хибрид случај
Место на Потекло:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes,estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Карактеристики:
За Huawei Huawei p9 за Huawai Hauwei Huaewi Huawe fundas
Најчестиот Вид:
За Huawei торба bollmann) телефон телефон случај пластични + TPU хибрид мобилен
Водоотпорен:
За Huawei телефон capa телефон случај за Huawei Искачи celular funda
Димензии:
За Huawei p9 торба etui телефон P9 тенок тешко тешки телефон carcaso
Инсталација:
За Huawei p9 случај capa случај cvoer кеси fundas coque торба ќелија
дизајн:
Сјајни,Ткаеше,Jewelled
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на купувачи