.

.

За Xiaomi Mi 2 Max Случај Покритие За Xiaomi Mi5 5s 5s Плус 5C 5X Забелешка 2 Телефон Случаи Назад Тешко Луксузни Shockproof Хибрид Оклоп Coque

За Xiaomi Mi 2 Max Случај Покритие За Xiaomi Mi5 5s 5s Плус 5C 5X Забелешка 2 Телефон Случаи Назад Тешко Луксузни Shockproof Хибрид Оклоп Coque

DEN 144.00 DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Тука 8 модели за вашиот изберете, ве молиме проверете каков модел треба, ви благодариме. За Xiaomi Mi5 5.15" За Xiaomi Mi5s 5.15 "За Xiaomi Mi5c 5.15 " За Xiaomi Mi5x 5.5" За Xiaomi Mi5s Плус 5.7 "За Xiaomi Mi Забелешка 2 5.7 "За Xiaomi Mi Max 6.44" За Xiaomi Mi Max 2 6.44" Достапни во 10 бои:
Кралската Злато
Морнарица Боја
Чиста Бела
Темно Црвено
Бронзена Боја
Црното Злато
Сребрена Боја
Роуз Злато
Небото Сино
Сребро Сива Карактеристики : 1.100% тестирани со вистинскиот телефон. 2. Направени од високо квалитетни трајни материјал. 3. 2 во 1 Целосна Заштитни Случај Покрие 4.За жени,мажи,Девојка,момче Ние Обезбедуваме 1. Вистински Бесплатен превозот 2. Брод од објектот во 48 часа 3. Сигурен Клиент Servicer решавање на вашиот проблем во рок од 24 часа во работни денови

Повеќе детали

Материјал:
За Xiaomi Mi5, За Xiaomi M5s, За Xiaomi M5c, За Xiaomi M5s Плус, За Xiaomi Mi Max, За Xiaomi Mi Забелешка 2, За Xiaomi Mi5x, За Xiaomi Mi Max 2
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
2 во 1 Целосна Заштитна,Shockproof
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.15-6.2
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
Tsimak
дизајн:
Спорт
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Модел 1:
За Xiaomi Mi5 / Mi5s 5.15
Модел 2:
За Xiaomi Mi5X 5.5
Модел 3:
За Xiaomi Mi5c 5.15
Модел 4:
За Xiaomi Mi5s Плус 5.7
Модел 5:
За Xiaomi Mi Забелешка 2 5.7
Модел 6:
За Xiaomi Mi Max / Mi Max 26.44
Функција:
Нечистотија-отпорни,shockproof,заштита од гребење и оштетување
Функција:
2 во 1 Целосна Заштитни Случај Маска
Материјал:
Топ TPU + Тешко Пластика
Луѓе:
За жени,мажи,Девојка,момче

Избор на купувачи