.

.

Monocrystalline соларен панел со USB.6V 6W НА одделение допрете квалитет soalr полнач за 5V уред и батеријата .5pcs/Многу Freeshipping

Monocrystalline соларен панел со USB.6V 6W НА одделение допрете квалитет soalr полнач за 5V уред и батеријата .5pcs/Многу Freeshipping

DEN 2482.00 DEN 2640.00

Количина на стоки
Достапно на барање


6 W Monocrystalline Соларен Панел
Продукции Опис :
Карактеристики :
6 V 6 W соларен панел со USB(Соларен полнач)
На Одделение monocrystalline соларен панел Висока effienency
Одговараат за полначот DC батерии. мобилен телефон.
Име : Соларен полнач
Бренд : MSL СОНЧЕВИОТ
Напон : 6 V
Моќност : 6 W
Струја : 1А
Материјал : Monocrystalline
Одделение : А
Големина : 165mm*210mm
Тежина : 125g/парче
Пакување Листа : 5pcs 6 W соларен полнач
Продукции Фото :
Превозот
(1) Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е регистрирана адреса на Aliexpress, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за Aliexpress пред да конкурираат.
(2) Предметите ќе се испраќаат преку DHL express со приоритет.
(3) превозот обично трае 4-8 работни дена да повеќето Земји : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија и Европа од express.
(4) Ние нема да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските пакет проверка, штрајк, виша сила и др.
(5) Со цел да се обезбеди да го добиете вашиот нареди предмети со помалку увоз доход , ние ќе го пријават со пониски вредности, кои не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање методи за Плаќање на располагање на Aliexpress како што е подолу.
Пратката ќе биде направено по потврдување на уплатата.

Повеќе детали

Брзо полнење:
No
Тип:
Сончевиот
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
М-6USB
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Бренд Име:
MSL СОНЧЕВИОТ
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No

Избор на купувачи