.

.

(100pcs/многу) 25cm 90 степени агол & Директно USB 3.1 Тип-C USB-C Машки Да Micro USB 2.0 5P 5pin Женски Кабел за Податоци за Nexus 5X

(100pcs/многу) 25cm 90 степени агол & Директно USB 3.1 Тип-C USB-C Машки Да Micro USB 2.0 5P 5pin Женски Кабел за Податоци за Nexus 5X

DEN 11520.00

Количина на стоки
Достапно на барање


25cm Реверзибилна 90 степени агол & Директно USB3.1 Тип C USB-C Машки Да Micro USB 2.0 5 Pin 5 pin Женски Кабел за Податоци за Кабелот 0.25 м за Nexus 5 X 6 P
Должина : 25cm
Боја : Црна
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1, 90 степени агол & Права
Микро usb 2.0 се конвертира во стандардниот тип - c интерфејс, Поддршка за полнење и пренос на податоци.
Тип C интерфејс е сличен на Микро USB интерфејс, и Двете мали димензии, 8.25 * 2.4 mm ,
Чист бакар челичното јадро, чист бакар плетенка, добро направен, обезбедување на квалитет
Тип C интерфејс содржи 24 pin контакти, Реверзибилна Дизајн, Повеќе пригоден, издржливи.
Се користи За голем број на мобилниот телефон со тип - c интерфејс, како што се Letv мобилни телефони, еден плус два, zuk z1, Xiao Mi 4 c, Google nexus 5x 6p, итн.
Пакет Се Вклучени :
100 X USB 3.1 за Микро USB 2.0 5 Pin кабел


Повеќе детали

Должина на кабел:
25cm
Употреба:
Компјутер,Мобилен Складирање
USB Тип:
USB Тип-В
Број На Модел На:
ГОД-3.1-5-1/ГОД-3.1-3-1
Бренд Име:
ULT да се обединат
Пакет:
No
Употреба:
Nexus 5X 6P

Избор на купувачи