.

.

бесплатен превозот на курирската служба dhl со висок квалитет 3000 компјутери Партија Корист занает Хартија, Кеси Chevron Polka Точка Мрачно Печатени на Хартија се Третираа

бесплатен превозот на курирската служба dhl со висок квалитет 3000 компјутери Партија Корист занает Хартија, Кеси Chevron Polka Точка Мрачно Печатени на Хартија се Третираа

DEN 6000.00

Количина на стоки
Достапно на барање

3000pcs Партија Корист Кеси Kraft Хартиени Кеси, се Меша Бои, Chevron Корист Кеси, Партија Третира,партија кеси ,целосно 120packs можете да одберете
модел : Ленти, polka точки & chevron,цвет - Мери прибл. 7" x 5"
- Земјата Пријателски
- Био-degradable
- Совршени за партија, корист торби, пакување, подарок завиткување, итн.
ве молиме изберете N×25pcs на секоја боја,N е Број што се означени.
120packs во една нарачка
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод нив и надвор како пакет вклучувајќи, или ние ќе брод произволна боја од заѕвони.Ви благодарам многу : )

Повеќе детали

Бренд Име:
casame
Број На Модел На:
21241
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Chevron,Шарени,Полна Боја,Точка
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Децата Ден,денот на Благодарноста,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Матура,Годишнина
боја:
како слики
Дизајни:
Chevron,Polka точка,Шари
Состојба:
100% нови
Материјал:
Висок Квалитет на Хартија kraft
Пакување:
25pcs/бои/тип/пакет

Избор на купувачи