.

.

E3 бесплатен превозот 100pcs/многу 28*42cm,црна згусне курир само лепило поли торба mailer

E3 бесплатен превозот 100pcs/многу 28*42cm,црна згусне курир само лепило поли торба mailer

DEN 1163.00 DEN 1368.00

Количина на стоки
Достапно на барање


вкупната големина за 28cm*42cm употребливи големина околу 28*38cm размавта околу 4 см надворешниот црна зелени внатрешна боја црна

Повеќе детали

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Ноќта на вештерките,за Денот на планетата Земја,Годишнина,Венчавка,денот на Благодарноста,за Денот на Вљубените
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M658
Материјал:
Пластични
Големина:
28*42cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачи