.

.

VOHIO Модерен алигатор појас висококвалитетна кожа мазна тока перфорирани појас хан издание рекреативни mens каубој појас

VOHIO Модерен алигатор појас висококвалитетна кожа мазна тока перфорирани појас хан издание рекреативни mens каубој појас

DEN 1356.00 DEN 2054.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Топло прашува :
Должината на појас е вклучувајќи го и тока, појас должина имаат 2-3 cm грешка, ова е нормален опсег,
Ако умот на купувачот, ве молиме да не купи, ви благодариме!
VOHIO Модерен алигатор појас висококвалитетна кожа мазна тока перфорирани појас хан издание рекреативни mens каубој појас
Крокодил линии мажите појас мода кожа на резолуцијата машки автоматско појас тока договорената бизнис и рекреација патници
Опис : француски larento (5 "филм автоматски)
Боја : црна, длабоко кафе, кафеава сина
Тока : Automatic тока
(КОРИСТИ)
Со материјал : матирано кожа кожа
Материјал : Луксузни кравја Кожа
На самото место
Стил : одмор, бизнис, надворешна,
Својства : бренд појас мажи [size] : пропусниот опсег : 4.0 cm долги, 100cm 105cm 110cm 115cm 120cm 125cm

Повеќе детали

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појас Ширина:
4cm
Појаси Материјал:
Крокодил,Метал
Тока Должина:
8cm
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
5cm
Шаблон Тип:
Животните
Бренд Име:
VOHIO
Појас Должина:
100cm 105cm 110cm 115cm 120cm 125cm
Појаси Големина:
S, M, X, L, XL, 2XL.3XL
Се применуваат за родова:
Мажи
Појас тока моделирање:
Крокодил глава
Производот Категорија:
Крокодил кожен појас
Појас тока материјал:
крокодил
Одговара начин:
автоматско тока
Без разлика дали на лице место:
Yes
Пакување:
Opp да се забрза рака торба
боја:
црна браун кафе Злато сина

Избор на купувачи