.

.

12 поставува Про CE Дигитални гуми Inflator со мерач LCD Назад-Светло Пневматик Гумени Пиштол

12 поставува Про CE Дигитални гуми Inflator со мерач LCD Назад-Светло Пневматик Гумени Пиштол

DEN 24960.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис на производот Производ Функција : 12 комплети Про CE Дигитални гуми Inflator со мерач LCD Назад-Светло Пневматик Гумени Пиштол
*Да Се Пополни Воздух. (инфлацијата)
*Ослободување На Воздухот. (deflating)
*Прочитајте Воздушен Притисок. (мерење)
*Back-светло СПЕЦИФИКАЦИИ 12 поставува Про CE Дигитални гуми Inflator со мерач LCD Назад-Светло Пневматик Гумени Пиштол Број на Модел на DTI01 Материјал, ABS & TPR Големина 26.0 * 43.5 * 7.5 cm Тежина 0.62 килограми Оперативен Притисок од 90 PSI. Мерки притисок опсег 0-160 PSI , 0-11 Бар , 0-11.2 kg/cm2 , 0-1100 Kpa Батеријата 1.5 V*2 (#4 батеријата) Авто-исклучи Да Протокот на Воздух во 100 PSI. 1.54 CFM Воздух влезот 1/4" Цревото должина 50 cm LCD назад-светло Да Направен во Тајван
Настава Да Ја Отстраните Батеријата

Повеќе детали

Бренд Име:
LEMATEC
Просечната Потрошувачка На Воздух:
1.54 CFM
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DTI01
Не-Оптоварување Брзина:
НЕ
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
НЕ
Големина:
26.0 * 43.5 * 7.5 cm
сертификација:
CE
Каталози:
Гуми Inflaotr со мерач
Тежина:
0.68kg
Производот:
12 поставува Про CE Дигитални гуми Inflator со мерач
Автомобил Направи:
НЕ
Напон:
1.5V*2 (#4 battery)
Притисок Опсег:
0-160PSI , 0-11 Бар , 0-11.2 kg/cm2 , 0-1100 Kpa
Должина на црева:
Црево 50 cm
Направени преку:
LEMATEC
Мерки притисок опсег:
0-160PSI , 0-11 Бар , 0-11.2 kg/cm2 , 0-1100 Kpa

Избор на купувачи