.

.

[ Mike86 ] Ретро статуата на слободата Метал Сликарство сите Куќа Оркестарот Гроздобер Калај Знак Уметност-465 Микс Цел 20*30 СМ

[ Mike86 ] Ретро статуата на слободата Метал Сликарство сите Куќа Оркестарот Гроздобер Калај Знак Уметност-465 Микс Цел 20*30 СМ

DEN 284.00 DEN 333.60

Количина на стоки
Достапно на барање


178052164224463
Оваа серија на откажам квалитет на слика креативни, договорената, модерен.
Тоа е од суштинско значење за бар,кафе куќа,сите видови на индивидуален карактер на места или на домашна декорација.
Материјал : Метал
Објектот Големина : 20*30 СМ
вон-отсјај,colourfast ,чиста и едноставна, водоотпорен.
Не само што може да се стави во меса,но, исто така, може да висат на ѕидот
Постои мал круг дупка во едни краишта на оваа слика
е салата на фиксен ефект ,исто Така, достапни се сино лепак фиксна.
Напомена : може да се меша предмети од Мојата Продавница
PLS да ни каже стил сакате.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Shippment : 1.ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO
2. Ние ќе брод предмети во рок од 3 до 5 работни дена по извршената уплата е постигнат.
3. Кина Пост Воздух mail - што тоа обично ќе се земе 10-25 работни дена да пристигнат.
EMSтоа обично ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат .
DHL /Федекс/ТНТ- што тоа обично ќе се земе 7-14workingdays да пристигнат.
Сите од нив, исто така, зависи од локална испорака брзина.
4. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење.
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
6. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Повеќе детали

Бренд Име:
DECORMAN
Стил:
Европа
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
A-465
Стил:
гроздобер железо сликарство
is_customized:
Yes
Име:
Mike86

Избор на купувачи