.

.

Професионални мал мотор 25cc пила рака моќ видов , 2500 Бензин пила ,Мини пила

Професионални мал мотор 25cc пила рака моќ видов , 2500 Бензин пила ,Мини пила

DEN 4752.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : G2500 koma2500 25cc пила со добар квалитет.
мали пила е лесно да се справи.
Модел Бр.
RF-25
Зафатнина
25cc
Водич Бар Големина
12"
Номинална Излезна Моќност
0.9 kw
синџир pintch
3/8"
Капацитет На Резервоар За Гориво
180 ml
Моторното Масло Капацитет На Резервоар
120 ml
Бруто Тежина
5.0 kg
Meas
32.5 cm x 25cm x 25cm
Синџир Големина
0.050"
Мешани Гориво Сооднос
25 : 1
ПОВЕЌЕ СЛИКИ

Повеќе детали

Број На Модел На:
YD-RF-25
сертификација:
CE
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
Тип:
Komastu

Избор на купувачи