.

.

3 Компјутери/Set 22g Професионални Челик Црн Никел Пикадо Поставите Црна Летови ClePPon

3 Компјутери/Set 22g Професионални Челик Црн Никел Пикадо Поставите Црна Летови ClePPon

DEN 522.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Висок Квалитет на ФИТНЕС Професионални Челик Црн Никел Пикадо Игла Поставите 3 Еез Пакет Стрела Летови За Стандард Игра на Табла 22g
- Висок квалитет за стандард игра!
Вклучени : Челик Црн Никел Пикадо *3 / Пакет
Тежина : 22g / Еез
Игли : Челик
Барел : Никел Обложени Железо
Вратило : Алуминиум
Лет : ПВЦ
Боја : Како на сликата

Повеќе детали

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
22G Црн Никел Пикадо
Тип:
Пикадо
is_customized:
Yes

Избор на купувачи