.

.

1PC НОВИ Торта Пица Сирење Лопата Нож S/Челик Печење Готвење Алатки или сладолед Серверот Западен Нож Тарнер Dividers LB 059

1PC НОВИ Торта Пица Сирење Лопата Нож S/Челик Печење Готвење Алатки или сладолед Серверот Западен Нож Тарнер Dividers LB 059

DEN 71.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Член Име : Пица Shovels Материјал : ФДУ Нерѓосувачки Челик+ABS Справи со Големина : 18x3.8cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 35g/pc Пакет се Вклучени : 1x Pizza Shovels Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.

Повеќе детали

Тип:
пица алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LB059
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Пица Алатки Тип:
Пица Лушпи

Избор на купувачи