.

.

7 Дизајни Симпатична Totoro Дете е Подарок Дома Клупата Стол Перници Јапонски Аниме Цртан филм Слики Памук, Лен Плоштадот Фрли Перници

7 Дизајни Симпатична Totoro Дете е Подарок Дома Клупата Стол Перници Јапонски Аниме Цртан филм Слики Памук, Лен Плоштадот Фрли Перници

DEN 248.00 DEN 282.24

Количина на стоки
Достапно на барање

7 Дизајни Симпатична Totoro Дете е Подарок Дома, Плажа Стол Перници Јапонски Аниме Цртан филм Сликата Памук, Лен Плоштадот Фрли Перници (Без пополнување)
Предмет : Куче неколку Бои : Како фотографии Големина : 45см x 45cm ( 17.5 инчен x 17.5 инчи) ве Молиме овозможи ± 2cm толеранција Модел Стил : Гроздобер Материјал : Памук, Лен (Машина за миење) Патент : Невидливи Патент Пакет : 1 Перница капак (Без Перница пополнување/ перница внатрешна ) Високо се Препорачува да се изберат било кои 4 предмети како еден сет за свој простор. Белешки : 1.Само Перница маска, перница случај.(Нема перница внатрешна пополнување вклучени) ако ви треба перница внатрешно, ве молиме проверете подолу за тоа. 2.Бесплатен превозот само се однесува на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",тоа само може да track пакет во Кина регионот, но не и надвор од Кина.Обично тоа трае 60 дена. Ако не може да го прифати ова, ве молиме да изберете друг превозот метод. 3.Измената и wholesaling се достапни. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Можете да изберете најзгодно еден. За да ги заштитите вашите интереси, Aliexpress нема да realease на плаќање, се додека не добиете пакетот и се задоволни со тоа.
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.

Повеќе детали

Спецификација:
45x45cm
Материјал:
Памук, Лен
Шаблон Тип:
Цртан филм
Греење Метод:
Топла вода Торба Греење
Употреба:
Седиште
Бренд Име:
moodcome
Број На Модел На:
Totoro
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Тип:
Cusion
Стил:
Јапонија Стил
Шема:
Печатени
Функција:
перница маска
Пополнување:
не пополнување
Употреба:
Софа / Седиште/ Автомобил /Кат /Кревет
клучен збор:
Перница покрие/Перница Случај/ Перница Маска
Функција:
Декорација/Назад перница
customerization:
на располагање
Големина:
45 x 45
Печати:
Totoro

Избор на купувачи