.

.

Перница Шарени Еленски Геометриски Животното Елен Giradient Рампата Памук, Лен Cojines 45Cmx45Cm Плоштадот Дома Троседот Автомобил Оркестарот Печатени

Перница Шарени Еленски Геометриски Животното Елен Giradient Рампата Памук, Лен Cojines 45Cmx45Cm Плоштадот Дома Троседот Автомобил Оркестарот Печатени

DEN 172.00 DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Перница Шарени Еленски Геометриски Животното Елен Giradient Рампата Памук, Лен Cojines 45 Cmx45 Cm Плоштадот Дома Троседот Автомобил Оркестарот Печатени
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.)
Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Повеќе детали

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
Y4111
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Геометриски,Животните,Елени,Antle,Giradient Рампата

Избор на купувачи