.

.

5 Компјутери Различни Пенисот Прстени Петел Прстени Ејакулација Одложување Секс Играчки, Играчки За Возрасни

5 Компјутери Различни Пенисот Прстени Петел Прстени Ејакулација Одложување Секс Играчки, Играчки За Возрасни

DEN 68.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Спецификации :
5 различни стил пенисот прстени.
Му помага на човек да се задржи неговата ерекција траен за подолг период на време.
Прстен може да се користи со кондом. Одложување на предвремена ејакулација, ти ги возбудливо.
Тип : Пенисот Прстени
Боја : По Случаен Избор
Количина : 5 Компјутери
Погодни за : Возрасни Мажи
Материјал : Полимер Пон-токсични Материјали
Карактеристики : Одложување На Предвремена Ејакулација, 5 Различни Стилови, Петел Прстени
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Оваа ставка само за лична употреба, ве молиме да обрнете внимание за да се исчисти пред и по употреба.
Пакетот Вклучува :
1 x 5 Компјутери Пенисот Прстени
1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
ЛА TALUS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
14412

Избор на купувачи