.

.

Нови DIY Коноп Јаже Pendant Светлина Виси Светилки Еднокреветни/Двокреветни Lumiled Blub Бар Дома Декорација Осветлување кафуле

Нови DIY Коноп Јаже Pendant Светлина Виси Светилки Еднокреветни/Двокреветни Lumiled Blub Бар Дома Декорација Осветлување кафуле

DEN 1277.00 DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис
Извор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);
Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итн
Напон : 110 V ИЛИ 220 V( Тоа е подобро ќе ме напушти стил ви треба.)
Големина : L 100/200/250/350cm Жица со Дијаметар од 2,5 cm
Боја : (Како слика ја покажува)
Тип На : Слободен/Двојно Глави
Гаранција : Две години
Материјал : Коноп
Одличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно;
Пакет содржи : 1 x Pendant Светилка
(КЛИКНЕТЕ НА СЛИКАТА ПОДОЛУ ЗА ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ СВЕТИЛКИ.)
Единечен или Двоен Глави

Повеќе детали

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
2 години
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,FCC,ГШ,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Тело Материјал:
PC
Абажур Боја:
Бела
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
xiangpai
Е dimmable:
No
Материјал:
Плетен
Техника:
Рачно Плетени
Број на извори на светлина:
1
Карактеристики:
Европски стил

Избор на купувачи