.

.

Гроздобер Сребрен ВОЛК ПОГЛЕД ФОКС Шарм Приврзоци Џемпери СИНЏИР ТОПКАТА Изјава Јака Ѓердан Ѓердан DIY Накит 10pcs P349

Гроздобер Сребрен ВОЛК ПОГЛЕД ФОКС Шарм Приврзоци Џемпери СИНЏИР ТОПКАТА Изјава Јака Ѓердан Ѓердан DIY Накит 10pcs P349

DEN 524.00 DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно на барање


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
Страна : Шарм околу 40*23mm ѓердан/синџир 60 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
40*23mm
Стил:
Романтични
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
60см

Избор на купувачи