.

.

Крило Гадост Tak Ограничен Нови Колиер Ѓердани Collares Мода Прекрасен Цвет Ѓердан Шарм Накит За Жените Трговија На Големо

Крило Гадост Tak Ограничен Нови Колиер Ѓердани Collares Мода Прекрасен Цвет Ѓердан Шарм Накит За Жените Трговија На Големо

DEN 282.00 DEN 296.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
2-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает.
1.за олово и никел слободни
2.фер добар квалитет
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Повеќе детали

Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
крило гадост tak
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45.5+7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HD0200901
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
Стоковните:
најновите ѓердан дизајни
shippment:
Бесплатен превозот

Избор на купувачи