.

.

Трговија на големо Мода Гроздобер Сребро SMART МАЧКА Шарм Приврзоци ЦРНА Кожа Ѓердан За Жените Накит, Подароци Додатоци ТОПЛА P318

Трговија на големо Мода Гроздобер Сребро SMART МАЧКА Шарм Приврзоци ЦРНА Кожа Ѓердан За Жените Накит, Подароци Додатоци ТОПЛА P318

DEN 145.00 DEN 172.32

Количина на стоки
Достапно на барање


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1/10pcs
Страна : Шарм околу 37*16mm ѓердан/синџир 45 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Метална боја:
10PCS, 1PCS
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
16*37mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
45см

Избор на купувачи