.

.

2017 Продажба Collares Колиер Макси Ѓердан Моден Бренд Multicolor Цвет Pendant Chokers Изјава Ѓердан Фабрика Трговија На Големо

2017 Продажба Collares Колиер Макси Ѓердан Моден Бренд Multicolor Цвет Pendant Chokers Изјава Ѓердан Фабрика Трговија На Големо

DEN 532.00 DEN 559.68

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
2-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает.
1.за олово и никел слободни
2.фер добар квалитет
Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Повеќе детали

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
7*4.54 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
крило гадост tak
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
47.5+8.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HD9887799
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
Стоковните:
најновите ѓердан дизајни
shippment:
Бесплатен превозот

Избор на купувачи