.

.

Гроздобер Сребро Разгледница Вечер Фустан Покер Огледало Вино Настроената Вечер Фустан Ѓердан Ѓердани Приврзоци За Жените Накит P346

Гроздобер Сребро Разгледница Вечер Фустан Покер Огледало Вино Настроената Вечер Фустан Ѓердан Ѓердани Приврзоци За Жените Накит P346

DEN 432.00 DEN 508.32

Количина на стоки
Достапно на барање


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1/10pcs
Страна : ѓердан/синџир 45+5cm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Коска
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Број На Модел На:
60см
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи