.

.

Топ класичен мода ангел крило кристално срце копче pendant се зголеми златна боја долг ѓердан/трговија на големо/колиер/bijoux femme/halskette

Топ класичен мода ангел крило кристално срце копче pendant се зголеми златна боја долг ѓердан/трговија на големо/колиер/bijoux femme/halskette

DEN 613.00 DEN 767.04

Количина на стоки
Достапно на барање


големина : Синџир обемот : 76 cm + 5 см
клучни должина : 6.5 см *4.8 cm

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
988
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Пол:
Жените
Pendant Големина:
6.5*4.8 cm
Бренд Име:
CNANIYA
Материјал:
австрискиот кристал/CZ дијамант/камео/скапоцен камен/strass/кварц
боја:
зелена/шампањ злато/жолто/ouro/смарагд
Важат за:
Грб/џемпер/блејзери/облека/облека/костим/пром фустани
Type1:
копчињата/chaves/cabochon/грос/accessorios mujer
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Божиќ/за денот на вљубените
Стил:
Мода/симпатична/корејски/kpop/moda
Type2:
парична казна накит/colar gargantilha/collana/едноставна ѓердан/2016 година нови
type3:
пролет/joyeria/collares populares/бесплатен превозот/uzun kolye/љубов
категорија:
gargantillas/bigiotteria cristallo/жена накит/collane дона

Избор на купувачи