.

.

Гроздобер Сребро ХРИСТИЈАНСКИ РИБА СИМБОЛ Феникс Цвет Патка Шарм Приврзоци Кожа Ѓердани Приврзоци За Жените Накит ТОПЛА P319

Гроздобер Сребро ХРИСТИЈАНСКИ РИБА СИМБОЛ Феникс Цвет Патка Шарм Приврзоци Кожа Ѓердани Приврзоци За Жените Накит ТОПЛА P319

DEN 56.00 DEN 66.72

Количина на стоки
Достапно на барање


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1pcs
Страна : Шарм ѓердан/синџир 45+5 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
45см
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Pendant Големина:
32*8мм
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа

Избор на купувачи