.

.

бесплатен превозот Денот на Вљубените лице врвен квалитет AAAA+ rhinestones кристал мачка ехиден Pendant Ѓердан сребрена боја мода Накит

бесплатен превозот Денот на Вљубените лице врвен квалитет AAAA+ rhinestones кристал мачка ехиден Pendant Ѓердан сребрена боја мода Накит

DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно на барање


започнете
крајот
димензии : Висина за 40 mm
Ширина 30 mm

Повеќе детали

Бренд Име:
ТИГАР ТОТЕМ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
NTNECK4256
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
40x30 mm
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачи