.

.

Гроздобер РОЗОВА СИНА ГЛЕЃ ANIMALCAT КУЧЕ ШЕПА ПЕЧАТИ Ѓердан Приврзоци Кожа Јака Ѓердан Ѓердан За Жените Накит, Подароци P339

Гроздобер РОЗОВА СИНА ГЛЕЃ ANIMALCAT КУЧЕ ШЕПА ПЕЧАТИ Ѓердан Приврзоци Кожа Јака Ѓердан Ѓердан За Жените Накит, Подароци P339

DEN 52.00 DEN 61.92

Количина на стоки
Достапно на барање


US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1pcs
Страна : Шарм приближно 29*16mm ѓердан/синџир 45+5 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе детали

Метална боја:
Бела, Жолта, Сина, Розова, Зелена, Виолетова, Црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
45см
Материјал:
Коска
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
29*16mm
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи