.

.

Нови 2015 година гроздобер корејски топла продажба violetta клуч долг ѓердан промет на големо со бесплатен превозот макси colar/колиер/bijoux/torre ајфеловата/подарок

Нови 2015 година гроздобер корејски топла продажба violetta клуч долг ѓердан промет на големо со бесплатен превозот макси colar/колиер/bijoux/torre ајфеловата/подарок

DEN 575.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
3cm
Стил:
Гроздобер
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
75cm+5cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
877
Бренд Име:
CNANIYA
Припаѓаат на:
медали/убавина/ висок квалитет/пролет 2014 година/парична казна накит/топла продажба
Стил:
ретро/симпатична/корејски/бохемски/kpop/античкиот/етнички/тибет/египет/готски
Важат за:
Грб/џемпер/блејзери/облека/пром фустани
Type1:
подарок/pendant синџир/bijouterie/joias/ситните/орнаментика
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Божиќ/денот на вљубените/туризам
одговара на толпата:
жени/мажи/пар/неговата и нејзината/најдобар пријател/љубители/булчински/ѕвезда
Обликот:
срцето/клуч /кула
Материјал:
Кристал
Type2:
joyeria/bijoux/bisuteria/joyas/jewlery/bijuterias/jewlery

Избор на купувачи