.

.

6-7mm Бел круг Природен бисер и 20-25мм Biwa Бисер & 6mm Сина монистра 17 Ѓердан-nec6295 трговија на големо/мало

6-7mm Бел круг Природен бисер и 20-25мм Biwa Бисер & 6mm Сина монистра 17 Ѓердан-nec6295 трговија на големо/мало

DEN 473.00 DEN 623.04

Количина на стоки
Достапно на барање


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 6-7mm Бел круг Природен бисер и 20-25мм Biwa Бисер & 6mm Сина Jade 17" Ѓердан-nec6295
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА 6-7mm Бел круг Природен бисер и 20-25мм Biwa Бисер & 6mm Сина Jade 17" Ѓердан-nec6295 Должина/големина : 17inch /бисер 6-7mm ,Жад 6mm Затворач : Прстен Облик/ Боја : тркалезна / Бела и Сина S/N : nec6295 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест

За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
qingmos
Пол:
Жените
Број На Модел На:
nec6295
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
20-25мм
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Големина:
6-7mm
боја:
Бела
Обликот:
Круг
Должина:
17 инчи
Материјал Тип:
Jade
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
слатководни бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Стил:
Романтични

Избор на купувачи