.

.

IJD8605 Панк Мотоцикл Мода Cremation Urn ѓердани,Cremation Накит за Пепел Pendant Accessaries Жени Мажи

IJD8605 Панк Мотоцикл Мода Cremation Urn ѓердани,Cremation Накит за Пепел Pendant Accessaries Жени Мажи

DEN 406.00 DEN 406.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Dongguan Импресивен Накит
Детали За Производот
* Free Гравирање,Cutome Дизајн
*Трговија на големо 3/5/10/20pcs или повеќе,контактирајте со нас
* 100% Сосема Нов Накит
*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .
*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .
Производот Се Покаже

Производ Пакет
Накит Одржување
Ја/Реконструкција/Попуст
Можете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи . Контактирајте со нас за замена
или добие целосна наплата . ние нема да наплаќаат за било кој вид на услуга .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас
за помош, и да биде трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .)
1.Пакет се изгуби за време на породувањето .
2.Стоки оштетени за време на пренос, контактирајте со нас .
3.Купувачот не е задоволен со стоки.
По Продажба И Повратни Информации
Ние ги цениме вашите повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата(Детали Продавачот Оценка) од Ali Express со "Совршен 5 Ѕвезди",и ни позитивни повратни информации.
Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас, прво,фала многу.
Контактирајте Со Нас
Ако има голема цел,и сакате да имате chaep цена.

Повеќе детали

Метална боја:
сребро, злато, розово злато, црна
Главниот Камен Боја:
Pendant, Pendant со Синџир, Ѓердан Кутија, Ѓердан Кутија Инка, 3pcs pendant, 3pcs ѓердан, 5pcs pendant, 5pcs ѓердан, 10pcs pendant, 10pcs ѓердан
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20-40mm
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
IJD8599
Бренд Име:
impressjewelry
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Pendant Големина:
10мм~20mm
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена
синџир:
Змија Синџир
Синџир должина:
20 Инчи

Избор на купувачи