.

.

(10pcs/многу)Бесплатен превозот ФДУ Високо Квалитетни Пластични Торта Шлаг Спојка

(10pcs/многу)Бесплатен превозот ФДУ Високо Квалитетни Пластични Торта Шлаг Спојка

DEN 864.00 DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно на барање


1.Опис : Пластични Мали Спојка
2.Предмет Бр. : HB0227 L
3.Материјал : Пластика
4.Помина ФДУ/LFGB/SGS тестирање
5.Лесно да се чисти
6.Добар помошник за да се заврши торта

Повеќе детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
HB0227L
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Комплет Број:
>12
Бренд Име:
MRF
Материјал:
Пластични
Печење & Тесто Алатки Тип:
спојка
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Пластични

Избор на купувачи