.

.

Висок Квалитет на Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За Canon IR1022 1023 1024 1018 NPG-32 1022J 1025

Висок Квалитет на Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За Canon IR1022 1023 1024 1018 NPG-32 1022J 1025

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Висок Квалитет на Тапан Чистење на Ножот Компатибилен За Canon IR1022 1023 1024 1018 NPG-32 1022 J 1025
Пакување : неутрален време на Испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Повеќе детали

Број На Модел На:
IR1022
боја:
Други
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други

Избор на купувачи