.

.

5Pcs 60 Степен За Summa D Ножеви за Summa Винил Машина за Сечење Плотер

5Pcs 60 Степен За Summa D Ножеви за Summa Винил Машина за Сечење Плотер

DEN 501.00 DEN 576.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Summa D тревите x 5 ножеви 60 степени ве молиме имајте во предвид овие се со Висок Квалитет не се евтини глупости направени од волфрам карбид сосема нови во кутија Погоден за сите Summa D модели Стандард Винил ножеви за Summa D знак винил машина или сечење плотер
Висок квалитет и екстра долг живот
Агол : 60 °
Пакет со Безбедно Пластична Кутија : 5pc
Достапни агли за вашиот избор : 30°, 45° , 60° Превозот : 1. Ние Брод на Светот, освен Кина, Белгија, Луксембург, Италија, Хрватска, Нигерија, Хонг Конг, и ние не 2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. 3. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Плаќање : 1, прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3, Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Повеќе детали

Број На Модел На:
Summa D
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
Место на Потекло:
Шангај,Кина
Состојба:
добро
Титула:
60°
Количина:
5pcs
Примена:
Summa D знак винил машина или сечење плотер
Пакет:
Доаѓаат со кутија

Избор на купувачи