.

.

Платно Жените Гласник Кеси Tote Crossbody Кеси Рамо Кеси Слободно женска Чанта Duffle Секојдневен Bolsos Mujer Долар Цена

Платно Жените Гласник Кеси Tote Crossbody Кеси Рамо Кеси Слободно женска Чанта Duffle Секојдневен Bolsos Mujer Долар Цена

DEN 463.00 DEN 907.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : висок квалитет на дебело платно Големина : база должина : 22 CM, препреки должина : 59 CM, ширина : 23 CM, Високи : 30 CM, 63 CM долго рака ДОБРА FEEDBSACK и ТОПЛА ПРОДАЖБА
топло прашува : Ако цел износ > $200 испорачуван ems/DHL/ups/федекс ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : не вклучува оддалечени подрачја (и Русија, Бразил, Мексико) Превозот : Ние обично брод од страна на CHINAPOST и HKPOST . EMS : 7-15 дена. DHL/UPS/Федекс : 3-7 дена. CHINAPOST : 15-30 работни дена(или повеќе). HKPOST : 7-21 работни дена(или повеќе) Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во некоја пониска вредност. со цел да се избегне купувачот данок. Сепак. Данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа повратна информација : "ние не прифаќаме никакви лоши повратните информации , ако имате било какви проблеми и се жали, контактирајте со нас , Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме ! Ви благодариме ! Ако не сте задоволни со нашата item&услуга pls ја напушти prositive повратни информации,ви Благодариме! : ) продавачот ветување : 1 .Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на објекти, ако не сте 100% задоволни. Предмети мора да се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот . 2 .Превозот и ракувањето со такси не се враќа и купувачот е одговорен за такси превозот во двете насоки, ако тие сакаат да се направи враќање .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Патни Торби
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Стил:
Моден
Бренд Име:
cooamy
Број На Модел На:
a112
Шаблон Тип:
Писмо
Објектот Ширина:
23cm
Имаат Drawbars:
No
патна торба:
Патување Totes
Објектот Висина:
30cm
Материјал Состав:
Платно
Објектот Должина:
22cm
Објектот Тежина:
0.27kg
Главен Материјал:
Платно
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Салата Кеси
голема торба внатрешната структура:
патент тајна џеб
disirous mezzanine:
Никој
да се спомене компоненти:
мека сметководствена стави
Шаблон Тип:
Печати, Писмо
Стил:
Повик, Мода
is_customized:
Yes
Салата Кеси Тип:
Спортски Duffles
платно торба:
Yes
торба:
Yes

Избор на купувачи