.

.

5 КОМПЈУТЕРИ USB2.0 Нема логото OTG Whirl Мобилен Телефон USB Флеш Диск Сосема Нов Капацитет Доволно Вртливата У Диск, USB Ротирачки Мобилен Телефон

5 КОМПЈУТЕРИ USB2.0 Нема логото OTG Whirl Мобилен Телефон USB Флеш Диск Сосема Нов Капацитет Доволно Вртливата У Диск, USB Ротирачки Мобилен Телефон

DEN 1108.80

Количина на стоки
Достапно на барање


Поддршка на повеќе од android 4.0 верзија на мобилниот телефон.
Бојата Случаен Дизајн Испраќаат.
Ако треба да се печати вашето лого на производот,
Ве молиме оставете порака за да контактирате со нас, и ќе добиете одговор во рок од 12 часа .
Главните податоци :
100% сосема нов,100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,
Тип на производ : Мобилен телефон USB Флеш Диск
Интерфејс : USB2.0
Школка Материјал : Метални + Пластика , USB + V8 форт
Карактеристики :
1) USB 2.0 порта,USB3.1 компатибилни ,
2) Топла Plug-и Играат,
3) Високо брзината на пренос на податоци,
4) ги Поддржува диск партиција и тајни диск,
5) Поддржува dual boot начини : USB-ZIP, USB-HDD,
6) Трајни цврст-држава, складирање, повеќе од 10 години за задржување на податоци,
7) КОМПЈУТЕР и компатибилен лаптоп (треба да имаат USB порт),
8), како што се : Windows 98 / ME / 2000 / XP / 2003 / Vista / win 7 / win 8 / OS 9.x / Linux 2.4 x / MAC / итн.
Други Карактеристики :
Погодност : трајни прстен дизајн важи и за голем број на копче,
Лесен за користење : Вметнете во USB интерфејс може да се користат,
Тоа е совршено се вклопуваат за канцеларија, дома, на училиште и каде и да патувате.
V8 интерфејс Поддржува повеќе од android 4.0 верзија на мобилниот телефон . ( Како што се samsung мобилен телефон )
Испорака :
(1) Хонгконг Пост воздух mail на светот : околу 15-25 работни дена. со Регистрирани Следење на Број;
(2) САД : USPS, 8-10 дена.со Регистрирани Следење на Број;
(3) времето за Испорака зависи од поштенски процес и други фактори, тоа може да трае до 20-30 работни дена;
(3) Пратката ракување со времето : ние ги испратите објектот да сте во 48hours;
(4) Нормално 99% од пакетите doesnot предизвика било обичај должност, но ако пакетот е избран од страна на вашата земја обичај,купувачот плаќа за тоа.

Повеќе детали

боја:
Бојата на смесата, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Розова
Големина:
16GB, 8GB
Повод:
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
1pc
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
W121

Избор на купувачи