.

.

Бебе туш партија корист подароци за гости - Бебе Момче бебе девојка Keychain роденден подарок и рекламирање материјали претставува 100pcs/многу

Бебе туш партија корист подароци за гости - Бебе Момче бебе девојка Keychain роденден подарок и рекламирање материјали претставува 100pcs/многу

DEN 6403.00 DEN 6960.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бебе туш подарокБебе Момче бебе девојка Keychain роденден подарок и рекламирање материјали крштевањето подарок присутни Keepsake 100pcs/многу
Карактеристики :
Keychain кутија мерки околу 5 CM*9 CM*2 CM;
Секој keychain во подарок кутија;
Материјал : Смола
Боја : Розова боја & Сина Боја опции.
Ве молиме забелешка која боја ви се допаѓа или ќе испрати по случаен избор.
Совети : Лента и За вас ознака се вклучени. Фото :
КУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ :
1)Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само
2)Превозот
1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена размена
услуга од превозот датум против неисправни производи.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 3-5 работен ден по исплата потврди.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака. Клиентот е одговорен за враќање.
Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така $1 како комерцијална вредност.

Повеќе детали

боја:
Сина, Розова
Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Никој
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc

Избор на купувачи