.

.

Ноќ На Вештерките Партија Облечи Реални Lated Лабрадор Куче Главата Маска

Ноќ На Вештерките Партија Облечи Реални Lated Лабрадор Куче Главата Маска

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Овде, во Hengyu Играчка ние направивме огромен избор на маски за возрасни слично. Ние знаеме дека една маска навистина може да
целосен костим. Маски денес се преселија и се создадени во ред латекс за удобно се вклопуваат и сложена
заврши. Овие маски за лице може да ви се трансформира во животно, славна личност или карактер на вашиот избор. Без оглед на
костим, настан или посебен повод имаме партијата маски за да се вклопи.
Опис :
- 100% Сосема Нов
- Совршени за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн.
- Материјал : еко-пријателски латекс
Големина на : Одговара на повеќето возрасни глави
Алергија предупредување : - 1.Ако сте алергични на латекс, не носат ова.
- 2.Овој производ е нормално да имаат мирис на латекс , може да се стави тоа на Вентилација место за еден или повеќе денови .
Производ Фотографии :
Испорака Детали За :
1. Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 дена по вашата исплата потврди. (освен на викенди и државни празници)
2. Парцели ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail.(Ако сте треба препорачана превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас однапред пред плаќање)
3. Ние се обидуваме се потрудиме да обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но понекогаш, меѓународните испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.

Повеќе детали

Тип:
Партија Маски,Животински
Бренд Име:
HENGYUTOYMASK
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Покрива Област:
Полно Лице
Број На Модел На:
HY-AM050
Маска Материјал:
Латекс
боја:
muliti бои
Функција:
ноќ на вештерките партија за забава
тоа вклучува:
realsitic впечаток
Материјал:
Латекс
Објектот:
обичај ноќта на вештерките маска
Тема:
непослушен & секси
Местото на Оригиналот:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи