.

.

Нови Јура Диносаурус Животинско Ракавици Кукла Рака Маска Играчка На Детето Ноќта На Вештерките Подарок Gadgets, За Дете Мек Винил Животинско Рака Кукла

Нови Јура Диносаурус Животинско Ракавици Кукла Рака Маска Играчка На Детето Ноќта На Вештерките Подарок Gadgets, За Дете Мек Винил Животинско Рака Кукла

DEN 1263.00 DEN 1343.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Нови Јура Диносаурус Животинско Ракавици Кукла Рака Маска Играчка На Детето Ноќта На Вештерките Подарок Gadgets, За Дете Мек Винил Животинско Рака Кукла
За нас :
Lmon Кина Производи Центар е професионална ноќта на Вештерките маска производителот специјализирана во областа на латекс маска&ПВЦ маска за повеќе од 3 години. Нашите клиенти од целиот свет. Ние ќе ви обезбедиме нашите најдобри цени и добра услуга во секое време.
Decription :
1) Материјал : направен од природни еко-пријателски Латекс ( нетоксични )
2) Големина : вистински возрасни големина (одговара за големина)
3) Употребливи опсег : Пантомимичари Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, Роденден итн.
4) Сертификати : SGS&EN-71 итн.
5) Пакет : 1pc/polybag+надворешниот торба
Карактеристики :
1) Материјал : 100% еко-пријателски природен Латекс
2) Сите маска доби одобрен : SGS&EN71
3) Сите фотографии иста вистински маска ( без мамење )
4) Конкурентна цена и висок квалитет
5) Брзо одговор на вашето прашање
6) Брза испорака и време на испорака
Испорака :
1) Delievery време : нормално 5-45 дена работни дена
2) Испорака методи : Кина пост воздух mail/Хонгконг пост воздух mail/dhl express
Надвор услуга :
1) Одговор на вашите барања во 24 работни часа
2) Exprienced службеници одговор на сите ваши прашања во течно англиски јазик
3) Специјален попуст и заштита на продажбата е предвидено да дистрибутери
Топло добредојде до сите пријатели плати, посетете ја нашата продавница или да прават бизнис со нас, Lmon Кина Производи Центар секогаш се држи до" Win-Win Соработка".

Повеќе детали

Тип:
Партија Маски,Животински
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
КМ-01617
Бренд Име:
Kteam
Маска Материјал:
природен Латекс

Избор на купувачи