.

.

FEELDO 1Set Автомобил 6 Сензори Двојна Визуелна Пред Rearview Видео Паркинг Сензор Копија Радар Систем 10-Боја #AM2656

FEELDO 1Set Автомобил 6 Сензори Двојна Визуелна Пред Rearview Видео Паркинг Сензор Копија Радар Систем 10-Боја AM2656

DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : (1)ги Поддржува сите паркинг сензор power-on self-тестирање функција (2)се Прикажат вистинската слика и растојание на пречка на екранот (3)Лево и десно насока укажуваат на далечина ѕвончето beep на алармот (4)На задните откривање на далечина е од 0.4 m~2.5 m (5)пред откривање на далечина е од 0.3 м~0.8 m (6)2-Начин камера за видео влез,1-Начин composite video излез Спецификации : Номинална напон : DC12 V Оперативен опсег : 10.5 V-16 V Номинална струја : 40~800m A Откривање на далечина : 0.40 м~2.5 m(Задниот)/0.3 м~0.8 m(Пред) Ултразвучно фреквенција : 40 KHz Работна температура : -40 C~+80 C(целзиусови степени) Пакување Листа : 1x Автомобил 6-Сензор Rearview Паркинг Систем за Бекап Радар Главниот Кутија 6x Радар Сензор(Пред : 2 парчиња/Задните : 4pcs) 1x Ѕвончето Говорникот 1x 2-Насочно видео влезен кабел 1x 1-Насочно видео ouptpu кабел 1x 1.5 метар РКА кабел 1x кабелот за Напојување 1x Holesaw(22mm кол) *Забележав* Оваа 6-сензор визуелна паркинг радар систем треба 2БР камери(напред&задните) и следење. Камера и монитор се опционални,треба да ги купите одделно.

Повеќе детали

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
J-2656
Бренд Име:
FEELDO
Разговор Опсег:
1.5 м

Избор на купувачи