.

.

Bisi Goro Паричникот 2018 Мода Паричникот Жените Cowhide Кожен Паричник Пари Торба За Телефонот Бренд Жените Чанта Долго Чанта Чанта Монета

Bisi Goro Паричникот 2018 Мода Паричникот Жените Cowhide Кожен Паричник Пари Торба За Телефонот Бренд Жените Чанта Долго Чанта Чанта Монета

DEN 1076.00 DEN 1582.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Паричникот
Материјал Состав:
Cowhide
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Објектот Висина:
12cm
Пол:
Жените
Објектот Ширина:
2.5cm
Затворање Тип:
string
Декорација:
Копче
Објектот Должина:
19.5cm
Стил:
Дама
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Bisi Goro
Објектот Тежина:
0.22kg
Број На Модел На:
БХ-53688
Паричници:
Стандард Паричници

Избор на купувачи